W zeszłą niedzielę naszą dwójkę czekał trudny sprawdzian z czołowym rywalem Tyskiej B-klasy, czyli Golem Bieruń. Nasi piłkarze po świetnym meczu pokonali 1:0 (0:0) przyjezdnych i zanotowali ważne 3 punkty ! 

Sytuacji nie brakowało po obu stronach, mecz był zacięty i pełen ciekawych akcji. Nie po raz pierwszy swoją świetną dyspozycję w bramce pokazał Hejna. Całą defensywą świetnie sterował w tym meczu Michał Urbańczyk, który popisał się paroma czystymi interwencjami i nie dawał zbyt dużo miejsca do gry napastnikom Gola. Mimo iż przyjezdni świetnie się prezentowali to my zdobyliśmy pierwszą i jak się później okazało jedyną bramkę w tym meczu. Bohaterem spotkania został Marcin Majer, który znalazł drogę do bramki gości. Kibice, którzy zgromadzili się na Lędzińskim stadionie nie mają czego żałować.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu pomeczowego: (poniżej)

 

MKS II Lędziny 1:0(0:0) Gol Bieruń

Strzelcy: Majer 49′

kartki:

-żółta: Urbańczyk 23′, Dominiec 69′

MKS II: Hejna – Urbańczyk, Józefus, Malicki, Rozmus, Dominiec, Kuzak, Wasyl (90′ Smaza), Nowrocki, Gierczak (60′ Adamus), Majer (84′ Firlej).

Pozostałe wyniki 10 kolejki (23-24 października):

Niepokorni Orzesze 1:4 Czarni Piasek,

LKS II Wisła Wielka 1:8 Fortuna Wyry,

LKS Wisła Mała 4:2 LKS Mizerów,

UKS Warszowice 2:3 Pniówek II Pawłowice,

Nadwiślan Góra 2:1 LKS II Gardawice,

W następnej kolejce nasza dwójka zmierzy się na wyjeździe z drużyną LKS Mizerów. Mecz w ramach 11 kolejki Tyskiej B-klasy odbędzie się w niedzielę (tj. 31 października) o godzinie 14:00. 

Video ze skrótem pomeczowym udostępnione za uprzejmością strony facebookowej: https://www.facebook.com/golbierun/