Za sprawą przygotowanego przez ŚLZPN skrótu spotkań 20 kolejki w IV lidze (w tym spotkania MKS-u z Polonią Łaziska) wracamy do wydarzeń z Wielkiej Soboty (08.04.), do których odnosi się także trener Adrian Napierała w swojej pomeczowej wypowiedzi.

Trenerska wypowiedź:

„Do meczu z Polonia przystępowaliśmy bez 5 zawodników. W pierwszej połowie to były ,,igrzyska” i dobrze, że nikt nie złapał kontuzji. Kibicom spotkanie mogło się podobać, bo wpadło 5 bramek. W drugiej połowie wszystko się uspokoiło. Mieliśmy 3 dobre sytuacje. Gości ratował słupek oraz bramkarz. Trzecią sytuacje zamieniliśmy już na bramkę w 96’ z rzutu karnego. Goście sami sobie mogą być winni ze nie wywieźli trzech punktów z Lędzin. Całą druga polowe grali na czas i próbowali opóźniać każde wznowienie gry. Polonia to najlepsza defensywa ligi i były lider, dlatego jesteśmy zadowoleni z 1 punktu. Mam nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku ten punkt będzie ważny.”

Skróty spotkań IV ligi:

Źródło: www.slzpn.pl (skrót meczu od 6:50)