Przypominam, że w najbliższą sobotę piłkarze MKS-u o godz. 15 zmierzą się w hali sportowej w Bojszowach, z gospodarzami turnieju, miejscowym GTS-em. I mimo, że mecz ten będzie tylko częścią i wstępem do całej imprezy, której główną atrakcją będzie pojedynek Gwiazd Radka Gilewicza i zespołu Super Team (nie pytajcie mnie kto w nim zagra:), emocji w derbowym pojedynku zapewne nie zabraknie. Przypominam, że w trakcie imprezy zbierane będą pieniądze dla Krzysztofa Jasińskiego, poszkodowanego w wypadku autokarowym w Serbii, licytowane będą pamiątki sportowe zaproszonych Gwiazd. I choćby z tego powodu, zachęcam także i sympatyków MKS-u do odwiedzenia hali w Bojszowach.

A już począwszy od najbliższego tygodnia nasi zawodnicy przenoszą się z hali na otwarte boiska i rozpoczną serię gier sparingowych, przed zbliżającą się rundą wiosenną. Szczegóły dotyczące sparingów w odpowiednim czasie.