Już jutro od godziny 17.00 MKS w meczu 26 kolejki klasy okręgowej podejmował będzie Orła Mokre. W najbliższych dniach zagrają także juniorzy oraz żaczki.

Piłkarze MKS-u jak na razie usadowili się na trzecim miejscu w ligowej tabeli, i niezależnie od rezultatu pojedynku z Orłem, przynajmniej do środowego pojedynku z Sokołem w Orzeszu go nie oddają. W jutrzejszym pojedynku MKS zagra nieco osłabiony i w zestawieniu odmiennym od tego z ostatnich spotkań (rywalom nie będziemy ułatwiać sprawy nazwiskami:), nie mniej jednak rola faworyta zobowiązuje. Mecz poprowadzi Bogusław Wójcik z Sosnowca.

W niedzielę o godzinie 11.00. wyjazdowym spotkaniem z LKS Brzeźce-Kryry rundę wiosenną zakończą juniorzy, którzy swojego trzeciego miejsca w tabeli gr. A1 TLJ już nie poprawią.

Dwa ostatnie spotkania rozegrają żaczki MKS-u. Jutro o godzinie 10.00 w Cielmicach zmierzą się z Ogrodnikiem, a w poniedziałek 10 czerwca podejmą o godzinie 16.00 Fortunę Wyry.