W 11 kolejce Ligi okręgowej Leśnik Kobiór przegrał u siebie z MKS-em Lędziny 0:2(0:0). Bramki dla MKS-u strzelali Polarz i Kostrzewa.

[singlepic=5383,360,320]

Adrian Gąsior tym razem wyszedł w podstawowej jedenastce.Jego koledzy zdobyli dwa gole i MKS zwyciężył w Kobiórze. Foto: Kamil Giel (Leśnik)

W pierwszej połowie mecz toczył się głównie w środku pola. Obie ekipy miały kilka okazji. W 15 minucie strzał Ireneusza Adamskiego z 20 metrów przeszedł obok prawego słupka. Odpowiedź MKS-u była niesamowita, bowiem 2 minuty później z tej samej odległości, Matysek trafił w poprzeczkę. W 24 minucie Damian Zawisza z prawej strony wysunął piłkę po ziemi na 16 metr do Piotra Nikodema, lecz strzał pomocnika Leśnika obronił Brandys. Na bramkę gospodarzy strzelali Polarz, Matysek, Firlej jednak płka mijała cel. Drużyna Leśnik najlepsza sytuacje miała  w 45minucie. Piłka zagrana wzdłuż 5metra minęła wszystkich obrońców, a zamykający akcje Dariusz Ludwig trafił wprost w Brandysa. Druga połowa zaczęła sie od mocnego natarcia naszej drużyny, sporo ożywienia wniósł do gry wprowadzony po przerwie Kostrzewa. W 50minucie na strzał z około 19metrów zdecydował się Polarz,  piłka po drobnym rykoszecie wpadła pod poprzeczkę bramki gospodarzy. 3minuty później było już 2:0 dla MKSu, bramkę strzelił Kostrzewa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 58minucie mogła paść trzecia bramka dla MKSu, po zagraniu Matyska z prawej strony do piłki dopadł Kostrzewa, jednak został zablokowany, a dobitka Gąsiora z 5metrow była niecelna.  Leśnik próbował atakować, jednak akcje gospodarzy (polegające głównie na wysokich wrzutkach)  rozbijały się o obronę naszej drużyny.

żółte kartki: Nikodem –  Firlej,  Karlik.

Leśnik: Siedliński – Zawisza, Renner, Adamski, Koćwin – Stok, Nikodem, Jaźwic, Niemiec (67.Paliczka) – Ludwig, Dąbrowiecki.

MKS: Brandys, Gajewski, M.Roszak, Bednarek, Brona (Mikolasz 46), Karlik (G.Kostrzewa 46), Matysek, Polarz, K.Firlej, Śliwa (Czarnecki 84), A.Gąsior (Majer 65).