Najbliższe dni będą bardzo istotne dla MKS „Lędziny”. Już jutro (26.04.) o godzinie 17.00 MKS zmierzy się w pierwszej rundzie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu ŚlZPN z liderem II grupy klasy okręgowej, czyli Dębem Gaszowice.

Początek spotkania o godzinie 17.00 przy ul. Sportowej w Piecach (ok. 2 km od Gaszowic). Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Jacek Lis, Michał Nowok, Adrian Markiewicz. W MKS-ie nikt nie pauzuje za kartki.

Z kolei, w czwartek 27.04. o godzinie 18.00 w siedzibie Klubu odbędzie się zebranie Zarządu oraz członków komisji rewizyjnej. Tematem spotkania będą sprawy bieżące, organizacyjne i finansowe. Wcześniej, bo o godzinie 16.00 (także w czwartek) w Urzędzie Miasta odbędzie się sesja rady miasta, w trakcie której odbędzie się debata i głosowanie dotyczące ewentualnego przekazania środków z budżetu obywatelskiego na remont stadionu MKS. W trakcie sesji zaplanowane jest wystąpienie Prezesa Marka Demko.

Na oba wydarzenia zapraszamy wszystkich zainteresowanych oraz osoby, które swoją radą i działaniem chciałyby wesprzeć Klub.