Przypominamy, iż sobotni (27.04) mecz 22 kolejki grupy I ZINA klasy okręgowej pomiędzy MKS Lędziny, a LKS Łąka rozpocznie się już o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy!

Mecz poprowadzi: Dawid Wesoły (Bielsko-Biała), na liniach: Jakub Kielar, Adam Szczepański.

Dla osób zainteresowanych informujemy, iż w trakcie najbliższych spotkań będzie możliwość nabycia książki „Skarby Miasta”, autorstwa Adama Drygalskiego i Łukasza Cielemęckiego (Sagą śląskich klubów, cz. I, obejmująca kluby z naszego powiatu, okolic Pszczyny, Tychów i Katowic). Cena: 59 zł.

Nadmieniamy, iż spotkanie 24 kolejki z Podlesianką Katowice także zostało przeniesione z soboty 4 maja na niedzielę 5 maja na godzinę 17.00.

Wcześniej, bo 1 maja o godzinie 12.00 MKS zmierzy się z Piastem w Bieruniu Nowym.

Wszelkie szczegóły terminarzowe w dziale „plan spotkań MKS-u” oraz w panelu graficznym po prawej stronie witryny.