Zespół Wiesława Szwarockiego osiągnął swój cel! Dzięki dzisiejszej wygranej z dotychczasowym liderem –  Iskrą Pszczyna trampkarze MKS-u mogą świętować mistrzostwo Podokręgu Tychy. Wynik 4:1 mówi sam za siebie:)

Prowadzenie w pierwszej połowie zespołowi MKS-u zapewnił Michał Nagi, lecz tuż przed przerwą goście po rzucie wolnym pośrednim wykonywanym z 15 metra zdobyli wyrównanie. Opiekunowie MKS-u liczyli jednak, że w drugiej połowie nasi piłkarze – jak to mają w zwyczaju – zagrają lepiej. I tak też było! Już po trzech minutach gry po podaniu Michała Nagiego, do siatki trafił Szymon Krzemień. A w samej końcówce meczu, dwie szybko wyprowadzone kontry przyniosły 2 gole niezawodnego w tym spotkaniu Nagiego i końcowy sukces w Lidze Trampkarzy Starszych stał się faktem.

MKS: Tomalik (K.Żmijewski), Szprengiel, Grzyb (Glaba), Mróz, Kozłowski, Majer, Białorucki, Szumilas, M.Nagi, Szymura, Krzemień.

W innych meczach: Sokół – Studzienice 2:3, Unia Bieruń – Brzeźce 2:0 .

W uzupełnieniu rezultatów drużyn młodzieżowych dodam, że w poniedziałek zespół żaków przegrał w Bojszowach 1:5, a wczoraj zremisował w Goczałkowicach z LKS-em 2:2.