Rozgrywki we wszystkich ligach powoli finiszują, zapraszamy więc na boiska, by zobaczyć jedne z ostatnich występów wszystkich drużyn MKS-u w tym sezonie.

Swój sezon zakończą jutro trampkarze starsi, którzy o 17.30 na głównym boisku zmierzą się z Iskrą Pszczyna, w meczu którego stawką będzie tytuł mistrzowski w Podokręgu Tychy. Młodzi lędzinianie muszą zwyciężyć i gorący doping jest mile widziany:) 

W sobotę o godzinie 17.00 sezon zakończą także seniorzy derbowym meczem z Unią Bieruń Stary. Podobnie ostatnia okazja, by zobaczyć mecz juniorów w tych rozgrywkach nadarzy się w niedzielę o 11.00. Zespół Kazimierza Rozmysłowskiego podejmie u siebie Pniówek Pawłowice, a stawką tego pojedynku … nieoczekiwanie może być utrzymanie się w TLJ.

W poniedziałek o godzinie 18.00 trampkarze młodsi zagrają w Pszczynie z Iskrą i powinien to być ich ostatni mecz z tym, że pozostał w terminarzu jeszcze do rozegrania zaległy pojedynek z Czarnymi.

Żaczki natomiast dziś zmierzą się w Goczałkowicach o 18.00 z liderem – miejscowym LKS-em. Przed nimi jeszcze dwa ligowe pojedynki w tej rundzie (20 i 24 czerwca z Unią Bieruń u siebie i MOSM Tychy na wyjeździe).