W sobotę o godz.17 MKS na swoim boisku w ramach 24 kolejki rozgrywek w klasie okręgowej, rozegra spotkanie z Nadwiślanem Góra.

 

Zespół MKS-u czeka niezwykle trudne zadanie. Dlaczego? Otóż, górzanie na wiosnę odnieśli 6 zwycięstw i tylko raz zremisowali – z Piastem. Łącznie nie przegrali już od 16 spotkań, czego efektem jest wysokie 3 miejsce w tabeli i skuteczna pogoń za wiceliderem z Ornontowic. Zespół prowadzony przez Bartłomieja Boblę, z kilkoma byłymi graczami MKS-u (Kwiatkowski, Skiba, Idczak) gra niezwykle efektywnie, a uwagę należy zwrócić na Jakuba Rewaja, który w każdym z ostatnich kilku spotkań zdobywał gola. Lędzinianie także notują całkiem niezłą passę, są niepokonani od 6 spotkań (3 zwycięstwa, 3 remisy), lecz jak dotąd grali z mniej wymagającymi rywalami. Nadwiślan z kolei pokonał świetnego na wiosnę Krupińskiego, czy lidera z Bojszów na jego terenie. Co przemawia za naszym zespołem? Być może będzie to chęć rewanżu za jesienną porażkę w Górze 1:4, gdzie nasi zawodnicy – zdaniem trenera Rozmysłowskiego – rozegrali najsłabsze spotkanie jesieni. Atutem naszego zespołu jest to, że często skazywany na pożarcie potrafi się mobilizować i utrzeć nosa faworytom. Do linii defensywnej MKS-u powinien już powrócić pauzujący w ostatnich dwóch spotkaniach Mikolasz.

 

Myślę, że czeka nas naprawdę dobre spotkanie i warto się pojawić w sobotę na boisku przy ulicy Stadionowej. Do czego niniejszym serdecznie zachęcamy!!!