Lędzinianie podzielili się dziś z Sokolem Wola, remisując 2:2. Szczegółowa relacja w materiale filmowym, przygotowanym tradycyjnie przez portal www.sokolwola.pl. Poniżej komplet rezultatów 4 kolejki, po której w fotelu lidera zasiadła Pogoń Imielin. A derby powiatu już za tydzień!

MKS Lędziny – Sokół Wola 2:2 (1:1) Kostrzewa 8, Gardawski 81 k. – Wyrobek 12, Koczy 70

MKS: Kuchta – Ingram, Krakowiak (M.Nagi 46), Pusty, Bednarek, Józefus (Sieradzki 75), Gardawski, Nowrocki (N.Nagi 55), Zygma, Kut (Nowicki 65), G.Kostrzewa (Malicki 90).

Sokół: Zieliński (Kołek 54) – Niesyto, Porczyński (Bujak 54), Krawczyk (Kaczmarczyk 55), Sosna, Kudyba, Wyrobek, Koczy, Kuźnik (Pala 87), Stawowy, Magiera.

żólte kartki: Gardawski, Zygma – Kudyba, Stawowy, Magiera

W innych meczach:

AKS Mikołów – LKS Łąka 4:0
Piast Bieruń Nowy – MK Górnik Katowice 3:1 (dla Piasta: J.Rzepa, S.Rzepa 2)
Podlesianka Katowice – Pogoń Imielin 0:2 (Śliwa 19, Musiolik 82)

Mateusz Śliwa w 62 min. spotkania otrzymal czerwoną kartkę i nie wystąpi w spotkaniu 5 kolejki z MKS Lędziny.

Iskra Pszczyna – Urania Ruda Śląska, 4:2

AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów – Sparta Katowice 2:2