Mecz z LKS Bestwina, który awizowaliśmy na najbliższą sobotę (31.10., godzina 12.00) nie odbędzie się. Komisja Gier Podokręgu Tychy ze względu na zagrożenie epidemiczne odwołała powyższe spotkanie, które – na mocy uzgodnień obu Klubów – miało być rozegrane awansem z 17 kolejki.

Termin powyższego meczu pozostaje do ustalenia. Na chwilę obecną pozostaje aktualne rozegranie zaległego meczu b klasy Tychy, pomiędzy Tysovią a MKS II Lędziny (31.10., godzina 12.00).

W podgrupie II w najbliższą sobotę rozegrane zostaną dwa zaległe spotkania, tj. KS Bestwinka – Pasjonat i Piast – Przełom Kaniów.

I kto wie, czy nie będą to ostatnie mecze tej jesieni…. Takie coraz częściej pojawiają się głosy…. Szkoda tym bardziej, iż teoretycznie najbliższym meczem MKS-u powinny być derby z GTS Bojszowy zaplanowane na 7 listopada…

Czekamy na decyzje.