Są spotkania, na które sympatyków lokalnej piłki nie trzeba szczególnie zapraszać. Do takich z całą pewnością zalicza się spotkanie 11 kolejki klasy okręgowej, między MKS Lędziny a Pogonią Imielin, które zostanie rozegrane w najbliższą sobotę (tj. 11.10.) o godzinie 11.00 na boisku przy ul. Stadionowej.

MKS, jako wicelider, powalczy o kolejne punkty, które pozwoliłyby pozostać w ścisłej czołówce tabli oraz nawiązać walkę o ewentualny fotel lidera z GKS II Tychy. Pogoń natomiast, która jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie 18 punktów (5 miejsce w tabeli), w składzie z kilkoma byłymi zawodnikami lędzińskiego zespołu, przyjedzie sprawić niespodziankę. Takowa pozwołiłaby na kolejny awans w tabeli. Czy zespół Mariusza Gajewskiego na to pozwoli?

[singlepic=11692,360,320]

Mecz poprowadzi Rafał Przystaś z Sosnowca.