Przed Świętami Wielkanocnymi rozgrywki piłkarskie nieco zwalniają, gdyż w najbliższy weekend z drużyn MKS-u Lędziny swoje spotkanie rozegra tylko drużyna IV-ligowa. Piłkarze rezerw pauzują, natomiast rozgrywki młodzieżowe ruszają począwszy od 6 – 7 kwietnia br.

Zacznijmy od raportu z występu rezerw w miniony weekend. Drużyna trenera Janika rywalizowała we Frydku z LKS-em, remisując 1:1 (1:1).

LKS Frydek – MKS II Lędziny 1:1 (1:1) Kapustka 17 – M.Majer 44

MKS II: P.Czudaj – Smaza, Kobus, Kuzak, Dominiec, Tabuła, M.Firlej, M.Majer (Urnaczyk 89), Dudek (Haba 85), Giza, Kozaczuk (Zawodny 85).

żółta kartka: Dudek.

Kolejne spotkanie drużyna rezerw rozegra w Poniedziałek Wielkanocny (01.04.) o godzinie 14.00 w Orzeszu, a ich rywalem będą miejscowi Niepokorni.

W rozgrywkach IV ligi drużyna trenera Szymona Stawowego, po porażce 1:6 z Gwarkiem Ornontowice, uda się na pierwszy tej wiosny mecz wyjazdowy. Stosunkowo niedaleko, bo do Czechowic-Dziedzic. Spotkanie na obiekcie MOSiR-u przy ul. Legionów 145 rozpocznie się o godzinie 15.30 w sobotę 23 marca, a poprowadzi go – jako arbiter główny – Radosław Paszek z Kluczborka.