Prezentujemy krótkie podsumowanie występów najmłodszych zespołów w ostatnich dniach, a także plan gier młodzieży MKS-u na najbliższy weekend (01 – 02.10.) oraz kolejne dni, gdyż część ze spotkań została przełożona na czwartek.

Miniony weekend to turniejowe emocje dla skrzatów, które na orliku przy ul. Pokoju zagrały z Czułowianką oraz Siódemką Tychy, a także gościnnie przybyłą drużyną z Andrychowa, która zastąpiła nieobecny zespół Niepokornych Orzesze. Każda ze zdobytych bramek przyniosła wiele radości, a odniesione zwycięstwo wywołało euforię u najmłodszych zawodników oraz rodziców. W pozostałych meczach padł remis, a nieznaczną porażką nikt się nie zmartwił.

Żaczki rozegrały w niedzielę turniej w Bieruniu Nowym rywalizując z APN SMS Tychy oraz BAP Piast Gol Bieruń. I choć oba mecze zwycięskie, to stanowiły pożyteczny sprawdzian umiejętności oraz różnych ustawień piłkarzy trenera Ryszarda Wowro.

Podokręg Tychy zaprezentował już podział zespołów w nowych grupach dla kategorii skrzatów oraz żaków, jakie będą obowiązywać od weekendu 08-09.10., ale będziemy o nim informować za jakiś czas.

Młodziki V liga: MKS – Iskra II Pszczyna 3:1 (Bramki Filip Szprengiel x3).

Kolejnym meczem młodzików będzie czwartkowy (06.10.) mecz z Ogrodnikiem. Spotkanie rozpocznie się on w Cielmicach o godzinie 17.00.

Młodziki IV liga : JUWe Jaroszowice – MKS 1:3 (bramki Pisarzowski, Kowalczyk, Ścierski).

Zespół trenera Pawła Majera w kolejnym meczu ligowym zmierzy się w Bieruniu Starym z Unią, a mecz zaplanowano na niedzielę (02.10.) na 12.00.

Zespół trampkarzy, który w ostatnich dniach nie rozgrywał meczów ligowych w sobotę (01.10) zagra o godzinie 9.00 w Bieruniu z BAP Piast Gol  (mecz przy ul. Warszawskiej 270). Z kolei, na czwartek (06.10., godz. 17.00) zaplanowano domowe zaległe spotkanie z Football Project Suszec.