Za nami bogaty w wydarzenia sportowe weekend (16-17.06.), z udziałem orlików oraz juniorów MKS-u.
W piątek po ostatnim treningu orlików w sezonie wszyscy zawodnicy i trener otrzymali pamiątkowe puchary i słodycze ufundowane przez rodziców. W sobotę natomiast zespół orlików w grupie mistrzowskiej rozegrał ostatni mecz ligowy wygrywając z Goczałkowicami 15:6, a bramkami podzielili się: Eryk Zatoń 6, Igor Larysz 3, Kacper Morkisz 2, oraz Artur Zając, Grzegorz Pająk, Bartosz Tabuła i Wojtek Majer po 1.
Zawodnikami meczu z Goczałkowicami zostali Bartosz Tabuła i Eryk Zatoń.
Natomiast w niedzielę zespół orlików wziął udział  w świetnym turnieju zorganizowanym przez Gol Bieruń,  pod hasłem „MISTRZOSTWA ŚWIATA W BIERUNIU”. Grając jako reprezentacja Brazylii w nieoficjalnej klasyfikacji nasi piłkarze zajęli 6 miejsce w gronie 16 drużyn. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal.
Orliki MKS-u jako Brazylia.
Zespół orlików B, rywalizujący w grupie 4, zakończył rozgrywki porażką 3:10 z Gromem Tychy (bramki: Rudziński, Larysz, Orszulik).
W ostatnim spotkaniu sezonu, drużyna juniorów zremisowała 1:1 z Orlikiem Czechowice-Dziedzice, co pozwoliło zająć zespołowi trenera Mirosława Wowro 7 miejsce w tabeli wiosennych rozgrywek.