Przedstawiamy krótkie podsumowanie weekendowych występów młodzieży, które stanęły w szranki rywalizacji ligowej, jak i sparingowej.

Trampkarze: LKS Brzeźce – MKS 2:10 (bramki: Kruciński 3, Drozdek 3, Zych 2, Kowalczyk, Segeth),

Juniorzy: MKS – SMS Tychy 1:8 (bramka: Damian Skrobek 74 min.),

MKS: Drozdek – Zawodny, Maroszek, Tabuła (Pająk 75), Grott, Dudek, Kuzak, Żogała, Denysiuk, Sala (W.Majer 46), Skrobek.

Żaczki:

Przy ładnej pogodzie i mocnym dopingu rodziców żaczki MKS-u Lędziny wygrały pierwszy wiosenny turniej pokonując drużyny z Bierunia, tj. Piast Gol i Unię. Mecze były zacięte i wyrównane, a ambicji i chęci do gry nikomu nie brakowało. Zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się w czwartek (28.04.) o godz 17.00 na orliku w Lędzinach.

Naszą drużynę reprezentowali: Kacper, Kamil, Marcel, Kacper, Bartosz, Janek, Dawid, Wiktor i Janek.

Korzystając z pauzy w ligowych rozgrywkach zespół młodzików w sobotni ranek rozegrał mecz kontrolny z Unią Oświęcim. Mecz potrwał 3×30 minut, a do dyspozycji trenera Pawła było aż 16 zawodników.