MKS Lędziny był blisko zdobycia punktu w meczu 6 kolejki rozgrywek IV ligi. Lędzinianie rywalizując na wyjeździe z KS ROW 1964 Rybnik, klubem – jak się okazuje – mającym także swoje problemy – ulegli po niezłym meczu 1:2 (1:1). Lędzinianie blisko byli wywiezienia punktu, mając swoje okazje na zdobycie wyrównującej bramki, wspominając choćby poprzeczkę po uderzenie Weseckiego i nieskuteczną dobitkę Pułtoraka.

KS 1964 ROW – MKS 2:1 (1:1) Mandrysz 40, Piejak 60 – Pułtorak 45

MKS: Stasiński – Józefus (Sidło 77), Wesecki, Król, Śmigiel, Guzy (K.Kuzak 22), Skrobek, Filip, Żebrowski, Sejwa (Pawełkowski 75), Pułtorak (Mirus 89)

żółte kartki: Józefus, Kuzak, Sejwa, Sidło.

W najbliższą sobotę (16.09.) MKS na własnym boisku – od godziny 16.00 – podejmować będzie Podbeskidzie II Bielsko-Biała.

Natomiast, w środę (20.09) na godzinę 16.15 zaplanowano spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy. MKS zmierzy się w nim – oczywiście na własnym boisku – z III-ligowym LKS Goczałkowice! Zapraszamy na oba mecze już dziś!

Informujemy także, iż wyjazdowe spotkanie 8 kolejki, które miało zostać rozegrane w sobotę 23.09. w Łaziskach Górnych – na wniosek Polonii i za zgodą MKS, zostało przełożone na sobotę 18.11.

Zdjęcia: Rybnicki Fusbal (FB), Autor Rafał Wujec.