Po weekendzie wracamy z tradycyjnym raportem dotyczącym występów naszych zespołów młodzieżowych, awizując już kolejne spotkania MKS-u.

Trampkarze IV liga: LKS Woszczyce – MKS 0:6 (bramki: Michał Firlej 2, M.Kowalczyk, Nowicki, Bednarek, samobójcza),

Trampkarze V liga: Raki Gostyń – MKS 10:2 (bramki: I.Wiśniewski, Zimnal),

Młodziki V liga: Akademia Piłkarska Orzesze – MKS 5:6 (bramki: Szprengiel 4, Piwowarski, Palka).

Orliki E2 w Lidze Mistrzów orlika młodszego:

Drużyna trenera Wowro rywalizowała z APN SMS IV Tychy, Iskrą Pszczyna oraz BAP Piast Gol. Poprzeczka powędrowała bardzo wysoko, zwłaszcza w starciu z tymi ostatnimi dwoma zespołami, którym MKS toczył wyrównane mecze już tydzień temu w trakcie Memoriału im Karola Grzesika. Wtedy rezultaty, oscylowały wokół remisu (ostatecznie przy dwubramkowych porażkach), tym razem Iskra okazała się zdecydowanie lepsza, a BAP Piast dzięki skutecznej końcówce, w której młodzi lędzinianie rzucili się do ataku, pokonał MKS 6:2. Na osłodę naszej drużynie pozostało zwycięstwo 4:0 nad APN-em SMS. Po trzy bramki w zawodach dla MKS-u zdobyli Oliwier Morkisz oraz Marcel Lisek. Kolejne okazje do celebrowania bramek, pojawią się – miejmy nadzieję – już za tydzień.

W najbliższą sobotę (16.09.) IV-ligowy zespół trampkarzy zmierzy się na własnym boisku z Czułowianką Tychy (godz. 10.00). Zespół orlików w sobotę w Pszczynie po raz kolejny stanie w szranki z APN SMS Tychy i Iskrą i BAP Piast Gol, w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

W niedzielne przedpołudnie na orliku na Ziemowicie zagrają kolejno (10.00 i 11.30) zespoły trampkarzy i młodzików Artura Olesia, rywalizując odpowiednio z Czułowianką oraz Ogrodnikiem Cielmice.