W najbliższy weekend (17-18 listopada) zapraszamy na ostatnie dwa spotkania MKS-u w rundzie jesiennej. Swoje rozgrywki zakończą zarówno seniorzy, jak i trampkarze starsi.

Drużyna Mirosława Wowro po zwycięstwie w pojedynku na szczycie z Sokołem Wola, stanie do boju z Pniówkiem Pawłowice. Spotkanie odbędzie się w sobotę na głównym boisku o godzinie 11.00. W Pawłowicach padł remis 0:0, tym razem taki rezultat dałby pierwsze miejsce w grupie Naszym trampkarzom, lecz nie pozostając minimalistami, liczymy na trzy punkty zdając sobie sprawę, że nie będzie o nie jednak łatwo.

Drużyna Sebastiana Idczaka w niedzielę o godzinie 13.30 (zmiana uwzględniona w Komunikacie Wydziału Gier) zagra w Studzionce z zamykającym tabelę LKS-em. Po horrorze w Rybniku, gdzie uratowaliśmy punkt w końcówce, jedziemy na mecz do  Studzionki dobrej myśli, licząc na to że MKS zaprezentuje się tak dobrze, jak w drugiej połowie spotkania z Energetykiem. Dla gospodarzy będzie to ostatnia tej jesieni szansa na podreperowanie skromnego 8-punktowego dorobku. MKS zagra w Studzionce bez kontuzjowanego Grzegorza Kostrzewy, na szczęście nadal także udało się uniknąć wykluczeń za kartki. Liczymy na trzy punkty, które pozwoliłyby drużynie MKS-u zakończyć jesień na czwartym miejscu w tabeli, tuż za prowadzącą trójką.

Mecz poprowadzi Adam Adamus.

Przypominam także, że w sobotę o godzinie 11.00 rozegrane zostaną inne zaległe spotkania: KS Żory – Jedność, Energetyk II – Rozwój II.

Dodam, także że w odpowiednich działach znajdują się już końcowe jesienne tabele w rozgrywkach żaków oraz trampkarzy młodszych. Po weryfikacji wszystkich rezultatów, opublikował je w bieżącym tygodniu Wydział Gier Podokręgu Tychy. Podsumowania wszystkich rozgrywek, jak zwykle po zakończeniu rundy.