W minioną niedzielę (24.11.) młodziki, czyli zawodnicy z rocznika 2008 reprezentowali barwy MKS Lędziny w turnieju zorganizowanym przez Gol Bieruń pod szyldem ,,BAWIMY SIĘ FUTBOLEM”.
Relacjonuje trener Ryszard Wowro: „Turniej zaczęliśmy od zwycięstwa 3:1 nad GKS Pniówek 74. W następnym meczu pokonaliśmy 1:0 AP TEAM Gliwice, a w ostatnim meczu w grupie wygraliśmy 1:0 z Beskid Gilowice-Rychwałd i z kompletem punktów awansowaliśmy do półfinału, w którym to również 1:0 wygraliśmy z Orzeł Mokre. Niestety, w finale przegraliśmy 0:3 z starszymi o rok dziewczynami z GKS-u Katowice, w której to drużynie grało kilka reprezentantek Śląska.”
Nasz klub reprezentowali: Artur Zając, Kacper Morkisz, Bartek Czudaj, Mateusz Gumprecht, Paweł Kupczyk, Jakub Kruciński, Kacper Kamiński, Kamil Miśka, Daniel Segeth i Bartosz Drozdek. Bramki zdobywali: Kacper Morkisz – 4 i Bartek Czudaj – 2.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został nasz bramkarz Bartosz Drozdek.
Bartosz Drozdek. Foto: R.Wowro
Dziękujemy rodzicom i starszemu koledze z drużyny Dominikowi za wsparcie i mocny doping!
Całej drużynie gratulujemy dobrego występu!