W zgoła odmiennych nastrojach swoje pierwsze mecze zakończyły zespoły trampkarzy. Ci młodsi ulegli wczoraj w Tychach miejscowemu Chrzcicielowi aż 0:15. Trampkarze starsi natomiast pokonali dziś Sokoła Orzesze 8:0 (2:0).

Łupem bramkowym podzielili się: Buniewicz i Jastrzębski – autorzy dwóch goli oraz M.Nagi, Hachuła, Kula oraz Sieradzki.

W pozostałych meczach gr. 2 trampkarzy młodszych: Nadwiślan – MOSM tychy 0:20, Unia Bieruń – Ogrodnik 3:1. Mecz JUW-e Jaroszowice – GOSiR Chełm Śląski przełożono na 17 września.

Drużyna Mirosława Wowro grała dziś w składzie: Żmijewski (Klima,) Mróz (Wojciuch), Młocek, Buniewicz, Mielec, Szweda (M.Nagi), Kula, Hachuła, Haba, Sieradzki (Bielusiak), Jastrzębski (Giza).

Dziś okazało się, że z rozgrywek wycofał się APN GKS Tychy i liga liczy obecnie 6 zespołów, które mają rozegrać mecz i rewanż. Za tydzień 14 września MKS ponownie ma grać z Orzeszem (według nowego planu), więc ten mecz potraktowany zostanie jako rozegrany awansem, a młodzi piłkarze MKS-u będą mieć przymusowe wolne.

 Takiego cyrku, jak w tym sezonie w ligach młodzieżowych jeszcze nie było i szczerze mówiąc, coraz trudniej przychodzi mi ogarnianie tego bałaganu.