Sezon 2016/2017 dla MKS Lędziny definitywnie zakończony. Osłabieni brakiem Uniejewskiego, Śliwy, czy Kwiatkowskiego lędzinianie, pomimo ambitnej gry, nie dali GKS-owi Radziechowy-Wieprz, który zwyciężając 4:1 (1:1) awansował do półfinału rozgrywek. Zmierzy się w nim z Rekordem Bielsko-Biała (drugą parę półfinałową tworzą WSS Wisła i Ruch Radzionków). Dzisiejszym rywalom życzymy powodzenia w pucharowej przygodzie.

Gole zdobywali:

1:0 Kut 10 min.,

1:1 Szymoński 45+3 min.,

1:2 Sz.Byrtek 48 min.,

1:3 Motyka 73 min.

1:4 M.Byrtek 81 min.. rzut karny,

Skrót meczu:

MKS: Tomecki – M.Roszak, Bednarek, Masternak, Ingram, P.Duda (Karlik 80), Mateja, Holewa, Czupryna, Adamus, Kut (Sieradzki 80);

GKS: Ł.Byrtek – Krasny, Dudka, Jaroszek, Janik, Sz.Byrtek (Krajcarz 84), Trzop (Pindel 60), M.Byrtek, Motyka, Pielichowski (Hałat 79), Szymoński (Tracz 84).

Sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).

Foto: za www.slzpn.katowice.pl (autorstwa Doroty Dusik)