Worek bramek, mnóstwo sytuacji i pewna wygrana. Tak w skrócie wyglądał sobotni mecz Lędzińskich rezerw. Wygrywamy na wyjeździe 6:0 (2:0) z Tysovią Tychy i wracamy na zwycięską ścieżkę!

Zwycięską ścieżkę, która została nieco zachwiana w ostatnim czasie, potrafiliśmy przeplatać świetne spotkania w pucharze z tymi słabszymi w lidze. Jednak wracamy do „normy” i zdobywamy kolejne punkty umacniając swoją pozycję w tabeli. Udało się zachować czyste konto mimo iż przeciwnik potrafił nie raz odgryźć się szybkim kontratakiem, a nawet w jednej z sytuacji uratowało nas uderzenie w słupek ! Mimo to potrafiliśmy stwarzać zagrożenie i raz po raz wypunktować rywala, który swój gwóźdź do trumny przybił za sprawą czerwonej kartki w 28 minucie meczu. Wysoki wynik ? Nic bardziej mylnego, był to zdecydowanie najmniejszy wymiar kary. Gdyby nie słabsza skuteczność dopisać moglibyśmy przynajmniej 2 razy tyle trafień !

Przebieg meczu:

1:0 – dogranie Malickiego uderzeniem po ziemi wykańcza Adamus.

2:0 – wrzutkę Nagiego z rzutu rożnego na długi słupek, głową zamyka Ingram.

3:0 – Ingram skutecznie główkuje po wrzutce z rzutu wolnego.

4:0 – Malicki dobija po strzale Adamusa z rzutu wolnego.

5:0 – mocne uderzenie Czudaja z 16 metra tuż pod poprzeczkę.

6:0 – dogranie Ingrama wzdłuż bramki, „dokładając nogę” zamyka Nagi.

Zaliczamy kolejne spotkanie bez straty gola i duża w tym zasługa całej defensywy, a przede wszystkim naszego defensywnego pomocnika, bowiem Dominiec w tym meczu na środku pola nie miał sobie równych. Dobrze wyglądała gra skrzydłami, spory udział w ofensywie mieli nasi boczni obrońcy, skutecznie udało nam się wykorzystać grę w przewadze.

MKS II Lędziny 6:0 (2:0) Tysovia Tychy

Strzelcy: Ingram 33’⚽ 65’⚽, Nagi 80’⚽, Malicki 60’⚽, Czudaj 67’⚽, Adamus 19’⚽.

kartki:

-żółta: Mielec 3′ , Dominiec 69′  – Parysz 31′ , Germanek 53′ .

-czerwona: Sołtys 28′ .

 MKS II: Sitarz (🔁46′ Apajewski) – M.Nagi, G.Krakowiak, Mielec, Giza (🔁66′ Rozmus), Dominiec, Janik (🔁62′ Czudaj), Malicki, S.Krakowiak (🔁68′ Smaza), Ingram, Adamus (🔁71’Drążek).

 

Pozostałe wyniki zaległych spotkań:

Czułowianka Tychy 5:4 Pniówek II Pawłowice (awansem z 14 kolejki)

LKS II Gardawice 1:1 LKS Mizerów

Nadwiślan Góra  2:1 Gol Bieruń

W następnym meczu nasza dwójka wyjazdowo zmierzy się z Pniówkiem II Pawłowice. Spotkanie już w najbliższą niedzielę (tj. 08.11.) o godzinie 11:00.