W minioną niedzielę swój sezon 2017/2018 wspólnie zakończyły wszystkie drużyny młodzieżowe MKS-u Lędziny. 24 czerwca na stadionie Miejskim odbył się festyn rodzinny w którym udział wzięła prawie setka zawodników uczęszczających na zajęcia w Miejskim Klubie Sportowym, a wraz z Nimi rodzice. Aura choć początkowo kapryśna, pozwoliła na odbycie się imprezy:)

Podczas trwania festynu odbył się przyjacielski mecz pomiędzy drużyną złożoną z zawodników drużyn młodzieżowych, a rodzicami. W regulaminowym czasie gry wynik był remisowy, natomiast w rzutach karnych lepsi okazali się rodzice. „Poza meczem, nasza młodzież została nagrodzona za cały sezon otrzymując bidony, a dodatkowo wyróżniono zawodników z najlepszą frekwencją na treningach. Ponadto, wszyscy mieli okazje pobawić się wspólnie na dmuchańcach, rywalizować w slalomie, czy wspólnie z rodzicami przeciągać linę, nie zabrakło poczęstunku – ciast, napojój i słodyczy” – opowiada organizator Marcin Majer (koordynator ds. młodzieży w MKS-ie Lędziny). Świetna rodzinna zabawa trwała do godziny 19.00, po której wszyscy udali się do domów na mecz reprezentacji Polski. Impreza odbywała się pod Patronatem Burmistrza Miasta Lędziny.

Do zobaczenia w nowym sezonie!