Turniejem rozegranym w Tychach, którego gospodarzem był zespół Młodych Wilków, zakończyła się rywalizacja w grupie 17 żaczków. Nasi najmłodsi piłkarze po raz pierwszy w tej rundzie odnieśli komplet zwycięstw w turnieju. Wygrane 2:0 z Młodymi Wilkami, 3:0 z Akademią Sportu KSB i 1:0 z APN GKS Tychy zapewniły bramki Michał Kowalczyka, Michała Firleja (x2), Karola Głąb (x3).

Pierwszy mecz zespół żaczków rozgrywał z gospodarzem turnieju Wilkami Tychy. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla zespołu MKS-u Lędziny. Pierwsza bramka padła po udanym dryblingu i minięciu dwóch rywali oraz świetnym podaniu otwierającym Filipa Szprengla do Michała Firleja , a ten drugi ze spokojem umieścił piłkę w siatce. Druga bramka została zdobyta przez Karola Głąba po szybkim wznowieniu z autu i świetnym uderzeniu z około 15 m. Drugi mecz MKS rozgrywał z KSB Ledziny , które walczyło o wygranie turnieju wraz z naszymi żaczkami. Mecz zakończył się wygrana młodzieży MKS-u 3:0. Pierwsza bramkę zdobył Michał Firlej , który wprowadził szybko piłkę z autu mijając przy tym dwóch rywali i strzałem po ziemi zdobył ważna otwierająca bramkę. Kolejne dwie bramki to popisy Karola Głąba , który za pierwszym razem dostał świetne podanie od Daniela Wali i zamienił je na bramkę, a następnie po przejęciu piłki na własnej połowie wyprowadził skuteczny kontratak. Trzeci mecz to walka o zwycięstwo w tabeli grupy 17, ponieważ nasi piłkarze tracili  2 punkty do prowadzącego KSB, a czekał nas ostatni mecz z GKS. Mecz potoczył się po myśli lędzinian, którzy wygrali z GKS Tychy 1:0, bramkę zdobywając po zamieszaniu podbramkowym i celnym uderzeniu na bramkę Michała Kowalczyka.

Warto podkreślić zasługi młodych obrońców MKS-u Tomka Kubicy , Adriana Gawliczka , Miłosza Kowalczyka oraz Łukasza Straucha , a także bramkarzy Przemka Apajewskiego i Miłosza Nowickiego , ponieważ w dzisiejszych meczach nasi chłopcy nie stracili bramki.

Pełny skład: Przemek Apajewski, Miłosz Nowicki, Tomek Kubica , Adrian Gawliczek, Łukasz Strauch, Bartek i Janek Pytel , Miłosz Kowalczyk, Karol i Wiktor Głąb, Filip Szprengiel, Michał Firlej, Daniel Wala, Michał Kowalczyk.

Końcowa tabela grupy 17:

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 12 24 7 3 2 31:18
2 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 12 22 6 4 2 30:19
3 APN III GKS TYCHY 12 18 5 3 4 23:22
4 MŁODE WILKI GKS TYCHY 12 3 1 0 11 7:32