Przypominamy, iż począwszy od sezonu 2019/2020 zmianie ulega podział terytorialny klas okręgowych i MKS Lędziny występował będzie w grupie tysko-bielskiej (grupa 5). Czekają nas więc dalsze, i nie mniej interesujące wyjazdy. Z kim zatem zagramy w przyszłym sezonie?

Zmagania w IV lidze dobiegły już końca, z niej żaden z przedstawicieli z zainteresowanych podokręgów nie zanotował spadku, a co za tym idzie, wiele można powiedzieć o składzie grupy bielsko-tyskiej. W komplecie w sezonie 2019/2020 w klasie okręgowej rywalizować będą „bielscy przedstawiciele”, czyli BKS Stal Bielsko-BiałaLKS BestwinaLKS Pasjonat DankowiceBTS Rekord II, Klub Sportowy BESTWINKAGKS Czarni Jaworze, a także mistrz Bielskiej Klasy A, zespół rezerw MRKS Czechowice-Dziedzice

Do tej grupy dołączą zespoły, które doskonale znamy z obecnego sezonu: Iskra PszczynaFortuna WyryLKS Ogrodnik Cielmice PIAST Bieruń NowyLKS Sokół WolaLKS StudzieniceLKS ŁĄKA.

Do wyłonienia pozostał jedynie zwycięzca Tyskiej Klasy A. 16 zespołem w stawce LO będzie albo LKS Wisła Wielka albo Lks Rudołtowice-Ćwiklice (ostatnia kolejka odbędzie się w przyszły weekend).