Finiszują rozgrywki młodzieży, swoje spotkanie do rozegrania mają jeszcze juniorzy, którzy w najbliższej ligowej kolejce zagrają w Bieruniu z Golem. Wiosenną rywalizację zakończyły drużyny żaków, orlików i młodzików.

Juniorzy:

MKS – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 3:2 (bramki: Spyra, Janota, Gierczak)

Młodziki:

Niestety, porażką 4:2 zakończyło się wyjazdowe spotkanie z Gol Bieruń. Bramki zdobyli Eryk Zatoń i Kacper Morkisz. Zawodnikami meczu zostali Daniel Segeth i Artur Zając.

Skład MKS-u: Kacper Hamik, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Bartek Czudaj, Artur Zając, Grzegorz Pająk, Eryk Zatoń, Dominik Labe, Igor larysz, Paweł Kupczyk i Kacper Morkisz.

Zespół młodzików powetował sobie straty w ostatnim meczu w Czułowie, wygrywając z miejscową Czułowianką 6:0.

Strzelanie z rzutu karnego rozpoczął Eryk Zatoń, następne trzy bramki dołożył Igor Larysz, a strzelanie zakończył Mateusz Gumprecht zdobywając dwie bramki. Goście mieli dwie świetne okazje, ale w bramce dobrze spisał się Kacper Hamik. Zawodnikami meczu zostali Igor Larysz i Bartek Czudaj.

Stoją od lewej: kierownik drużyny Tadeusz Tabuła, Artur Zając, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Kacper Hamik, Dawid Klekot, trener.

W środkowym rzędzie: Kamil Miśka, Paweł Kupczyk, Daniel Segeth, Bartek Czudaj, Dominik Labe, kapitan Bartosz Tabuła.

Na dole: Mateusz Gumprecht, Igor Larysz i Jakub Kruciński.

Orliki:

Zespół orlików nie rozegrał swojego meczu, gdyż goście ZET Tychy dotarł na mecz na 10.00, zamiast na 12.00, podczas termin spotkania został ustalony i wprowadzony do systemu z zachowaniem 14-dniowego wyprzedzenia w dniu 24.05.2019 r. Nasi piłkarze odbyli zatem gierkę treningową.

Żaczki:

Grupa 11

MKS- Czułowianka Czułów 5:2,
MKS- Stal Chełm 3:0 ,
MKS-Młode Wilki Tychy 4:0,

Grupa 13

MKS – Unia Bieruń St. 5:4,

MKS – KSB Lędziny 2:2.