Można by żartobliwie rzecz, iż jutrzejsze (09.09.) spotkanie MKS-u i rezerw GKS Tychy będzie spotkaniem na szczycie w HAIZ IV lidze, ale w tej chwili, zapewne w obu klubach, które zajmują ostatnie miejsca w ligowej tabeli, nikomu nie jest do śmiechu. Bez zbędnych komentarzy pewnym jest, iż to mecz o przysłowiowe „sześc punktów” dla obu ekip, które na swoim koncie zapisały jak dotąd wyłącznie po punkcie.

MKS choć pozostawił po sobie dobre wrażenie w meczu z MKP Odra Centrum, to uległ ostatecznie beniaminkowi rozrywek 2:4 w minioną niedzielę. Lędzinianie nieco poprawili sobie nastrój po pucharowej wygranej 3:2 w Wiśle Wielkiej i zwłaszcza dobrej I połowie. Z kolei, tyszanie urządzili sobie popis strzelecki w Studzionce, zwyciężając z LKS aż 12:1 i pewnie awansując do kolejnej rundy rozgrywek, gdzie zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice.

Skład GKS II z ostatniego przegranego 4:5 meczu z GKS Radziechowy-Wieprz: Igaz – A.Wolak (Rośkowicz), Kopczyk, Żelazo, Matusz,Wróblewski, Fortuna, D.Duda, Bojarski, Jakubczyk (Pawełczyk), Rogalski. Trenerem tyskich rezerw pozostaje niezmiennie Tomasz Wolak.

Skład GKS II ze spotkania pucharowego:

Igaz – Ostolski, Robaszewski, Pańkowski, Rogala – Pawełczyk (55. Jakubczyk), Gajewski (46. Kokoszka), Fortuna, Lewicki, Pipia (46. Augustyniak) – Rogalski (58. Rośkowicz).

Spotkanie poprowadzi Adam Nowak (Jastrzębie-Zdrój), asystenci: Stanisław Wieczorek, Robert Wala.

Serdecznie zapraszamy! Początek od godziny 16.00 przy ul. Stadionowej 1!