Kolejny ligowy weekend przed wszystkimi zespołami MKS-u Lędziny. Tym razem większość spotkań zostanie rozegrana na wyjazdach, a u siebie rywalizować będą wyłącznie trampkarze.

Sobotnie (15.10., godz. 15.00) popołudnie to wyjazdy drużyny IV-ligowej do Czańca, a także zespołu rezerw do Brzeźc. Drużyna trenera Adriana Napierały – bez pauzującego za żółte kartki Marka Todorskiego – będzie chciała powalczyć o pierwsze wyjazdowe punkty w rozgrywkach z LKS-em zajmującym VIII miejsce w ligowej hierarchii (13 punktów po 8 spotkaniach). Spotkanie, jako arbiter, główny poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca.

Z kolei, zespół trenera Zbigniewa Janika zagra w meczu na szczycie z KS Brzeźce, który – ze stratą jednego punktu – czai się tuż za plecami wicelidera z Lędzin (boisko przy ul. Ofiar Faszyzmu). Na wynik tego spotkania oczekiwał będzie z niecierpliwością lider z Czułowa, który zagra w Warszowicach.

Plan gier młodzieży:

Młodziki IV liga: sobota 15.10., godzina 09.00 Czułowianka Tychy – MKS Lędziny (ul. Katowicka),

Młodziki V liga: niedziela 16.10., godzina 12.00 UKS Grom Tychy – MKS Lędziny (Tychy, ul. Andersa 22),

Trampkarze V liga: niedziela 16.10., godzina 12.00  MKS Lędziny – Unia Bieruń Stary (ul. Stadionowa 1).

Żaczki rozegrają swój turniej w Tychach (na boisku przy ul. Andersa 22) w niedzielę o godzinie 12.00 (rywalizując z KSB Lędziny, BAP Piast II Gol oraz APN II SMS Tychy), z kolei skrzaty w niedzielny poranek rywalizować będą w Tychach z Czułowianką oraz LKS Gardawice.

Serdecznie zapraszamy!