W sobotę 15 września o godz. 16.30 MKS rozpocznie spotkanie z Sokołem Wola w ramach 7 kolejki rozgrywek o mistrzostwo katowickiej klasy okręgowej grupy I. Wolanie po dobrym początku sezonu ostatnio nieco spuścili z tonu, i doznali dwóch porażek: 0:5 z Bojszowami i 1:1 z Mikołowem. Jak jednak łatwo zauważyć to obecni lider i wicelider naszej grupy. Sokół obecnie zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów i bilansem bramkowym 17-16. Bramki dla Sokoła w obecnym sezonie zdobywali: grający trener Mirosława Madeja -5, Potasiak -4, Hamerla, Więckowski – po 2, oraz Bielecki, Gazda, Rewaj, Rozmus- po jednej. Jak widać w czasie spotkań Sokoła pada sporo bramek, nie inaczej może być w sobotę. W poprzednim sezonie wolanie dwukrotnie zwyciężyli 2:1, w każdym z tych spotkań gola dla MKS-u zdobywał Sławek Magiera, który z pewnością będzie chciał podreperować swoje konto bramkowe, po tym jak w ostatnim remisowym spotkaniu z Ogrodnikiem nie wykorzystał swoich dogodnych okazji do strzelenia bramki. Być może ułatwieniem będzie fakt, że w zespole z Woli nie zagra ukarany czerwoną kartką w meczu z AKS-em Gwóźdź. W MKS-ie nikt nie pauzuje za kartki, zabraknie jedynie kontuzjowanego Dendysa. Emocji w sobotę nie powinno zabraknąć!!!

W sobotę o 11 na swoim boisku mecz rozegrają także juniorzy MKS-u, ich rywalem też będzie zespół Sokoła Wola. Zachęcamy do wybrania się i na ten mecz:)!