Najbliższy weekend to będzie pierwszy (w końcu!), w którym spotkania seniorów będą przeplatać się z meczami ligowymi młodzieży. Nie zanosi się na żaden kataklizm pogodowy, dlatego wszystkie mecze winny zostać rozegrane według poniższego planu. Nie obejdzie się baz pauz terminarzowych, bowiem wolne mają piłkarze rezerw oraz drużyna młodzików.

W klasie okręgowej w sobotę, tj. 23 kwietnia o godzinie 17.00 MKS zmierzy się z Czarnymi Jaworze (4 miejsce w tabeli, 42 punkty, bramki 63-24). Własnie ten sprawdzian z zespołem trenera Krzysztofa Dybczyńskiego, a także najbliższy szlagierowo zapowiadający się pojedynek z GLKS w Wilkowicach (30 kwietnia) zweryfikują zespół trenera Adriana Napierały, który po wygranej 6:0 nad LKS Łąka objął przodownictwo w ligowej tabeli. Jak wynika z najnowszego komunikatu Podokręgu Bielsko-Biała, w obu zespołach brak pauz kartkowych.

Mecz poprowadzi jako główny arbiter: Adrian Damaz (Czechowice-Dziedzice), na liniach asystenci Mateusz Lis, Marcin Siekierka.

Pełny plan 21 kolejki:

23 kwietnia 2022 (sobota)
17:00 MKS Lędziny – Czarni Jaworze
17:00 Pasjonat Dankowice – ZET Tychy

24 kwietnia 2021 (niedziela)
10:00 BKS Stal Bielsko-Biała – BAP Piast Gol Bieruń
15:00 Rekord II Bielsko-Biała – Ogrodnik Cielmice
15:00 JUWe Jaroszowice – LKS Wisła Wielka
16:00 Iskra Pszczyna – LKS Studzienice
17:00 KS Bestwinka – GLKS Wilkowice

GTS Bojszowy – LKS Łąka (mecz przełożony na 11.05.)

Informujemy także, iż na podobny termin (tj. 11.05., godz. 18.00) przełożono spotkanie Ogrodnika Cielmice z MKS Lędziny, które po odwołaniu na początku kwietnia, pierwotnie miało być rozegrane w świąteczny wtorek 3 maja. Oba Kluby doszły do porozumienia w sprawie ustalenia nowego terminu zaległego pojedynku.

Mecze młodzieży:

Juniorzy: MKS – SMS Tychy (niedziela, 24 kwietnia, godz. 11.00),

Trampkarze: LKS Brzeźce – MKS (poniedziałek 25 kwietnia, godz. 16.30),

Orliki: UKS Grom Tychy – MKS (niedziela, 24 kwietnia, godzina 16.00, orlik przy ul. Borowej 123),

Żaki: turniej w Bieruniu z udziałem BAP Piast GOL, Unii Bieruń, Stali Chełm Śląski (sobota, 23 kwietnia, godz. 11.00., ul. Warszawska 294A)

Serdecznie zapraszamy!