Przed nami 3 kolejka rozgrywek IV-ligowych! Wbrew informacjom przekazywanym jeszcze w trakcie sobotniego meczu z Kuźnią, najbliższe spotkanie MKS-u. tj. wyjazd z Podbeskidziem II Bielsko-Biała odbędzie się o innej godzinie.

Kolejna zmiana miejsca i terminu jutrzejszego (24.08.) spotkania wynika z zalania boiska w Dankowicach, które bielszczanie wskazali jako obiekt rezerwowy. Tak więc mecz 3 kolejki IV ligi odbędzie się w środę (24.08.) o godzinie 18.00. Areną meczu będzie jednak pierwotnie awizowany obiekt przy ul. Młyńskiej 52 w Bielsku-Białej.

Przed drużyną trenera Napierały arcytrudne wyzwanie, bowiem mający na swoim koncie 4 punkty bielszczanie prawdopodobnie wykorzystają fakt środowego terminu i braku kolizji z meczem I-ligowego Podbeskidzia, i wzmocnią kadrowo i tak już silna ekipę, która w sobotę rozbiła 4:1 przecież … Unię Racibórz, czyli niedawnego pogromcę MKS-u. Wierzymy, że nasz zespół zmobilizuje się i niesiony optymizmem po wygranej z Kuźnią, rozegra dobry mecz i zdobędzie pierwszy wyjazdowe punkty.

Serdecznie zapraszamy!