Sobotni mecz rezerw z Tysovią Tychy nie odbył się z racji niesprzyjających warunków pogodowych. Mecz, który pierwotnie miał odbyć się w zeszłą sobotę (tj. 17.10) został przeniesiony i wiemy już, że rozegrany zostanie 31 października (tj. sobota) o godzinie 12:00.

Zatem następny mecz naszych rezerw to domowe spotkanie z drużyną Niepokornych Orzesze, spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 w przyszłą niedzielę (tj. 25.10). Zapraszamy na mecz już dziś !

Nasi przyszli przeciwnicy zgromadzili do tej pory na swoim koncie 10 punktów, za sprawą 3 zwycięstw, jednego remisu i 6 porażek. Nasza drużyna radzi sobie na B-klasowych boiskach nie znacznie lepiej zdobywając do tej pory o 3 oczka więcej. Możemy również pochwalić się lepszą skutecznością w ofensywie (26 strzelonych bramek) dla porównania nasi przyszli przeciwnicy zdobyli ich 19.

Pogoda pokrzyżowała plany nie tylko nam, bowiem swoich meczów nie rozegrały 4 inne zespoły. Poniżej prezentują się rezultaty innych spotkań. Co ciekawe pierwszą porażkę w sezonie odniosły rezerwy Goczałkowic sensacyjnie przegrywając z rezerwą Pniówka Pawłowice.

W innych meczach 11 kolejki:

Czułowianka Tychy 3:2 Fortuna Wyry

GTS II Bojszowy 3:4 LKS Wisła Mała

UKS Warszowice 2:2 Niepokorni Orzesze

Pniówek II Pawłowice 6:4 LKS II Goczałkowice Zdrój

Nadwiślan Góra – Gol Bieruń (mecz odwołano)

LKS II Gardawice – LKS Mizerów (mecz odwołano)

Czarni Piasek – pauza