1. W swoim pierwszym ligowym spotkaniu juniorzy MKS-u rozgromili zespół Rudołtowice-Ćwiklice 8:1. Bramki zdobyli: 3 – Napieraj, 1 – Bratek, Brona, Sala, G.Kostrzewa oraz Cięciara. Gratulujemy zwycięstwa!!!

2. W tabeli uwzględniono fakt, że wynik meczu Nadwiślan – Gwarek został zweryfikowany jako walkower 3-0 dla gości. Na boisku górzanie zwyciężyli 3-2.

3. Wczoraj na stadionie MKS-u odbyło się spotkanie, w którym zmierzyli się w jednej drużynie piłkarze Górnika Lędziny, którzy wywalczyli awans do III ligi w 1994, a także zespół „All Stars Lędziny”. I to ta druga drużyna zwyciężyła w tym spotkaniu 3-1 po trzech golach Krzysztofa Kołodziejczyka. Autorem gola dla Górnika Lędziny był Bogdan Harupa.

zespół Górnika Lędziny: grał w składzie: Ryszard Wowro, Mirosław Wowro, Bogdan Harupa, Marek Papacz, Henryk Świerczok, Grzegorz Wilk, Kazimierz Rozmysłowski, Krzysztof Śmigowski, Stanisław Figiel , Zbigniew Szulc. Trenerem był oczywiście Ryszard Miernik, a masażystą Andrzej Furczyk.

W All Stars Lędziny wystąpili: Edward Urbańczyk, Grzegorz Szymoniak, Jerzy Szymura, Krzysztof Kołodziejczyk, Tomasz Chwistek, Wiesław Szwarocki, Artur Toborek, Jacek Mikolasz, Dariusz Kołodziej, Zdzisław Mietła, oraz Włodzimierz Cieślak.

Po meczu odbył się poczęstunek, zawodnicy, działacze i kibice spotkali się przy piwku oraz golonce.