MKS Lędziny w dniu dzisiejszym zamknął letnie okienko transferowe, pozyskując obrońcę Jakuba Sobczaka (ur. 16.06.1997 r.). Piłkarz, o statusie młodzieżowca, jest wolnym zawodnikiem, a ostatnio występował w drużynie Bałtyku Koszalin. Ze względu na studia podjęte na katowickiej AWF, piłkarz mający za sobą występy w zespołach młodzieżowych GKS Katowice, przeniósł się na Śląsk, a następnie zgłosił akces do występów w lędzińskim zespole.

Jeszcze w sierpniu dołączył także do zespołu Dawid Worek, ur. 31.03.97 r. (ostatnio występujący w Siemianowiczance), a pozyskany na zasadzie wypożyczenia z Rekordu Bielsko-Biała. Nowy nabytek MKS, występujący w roli pomocnika, zdążył już zadebiutować w pierwszej drużynie w pojedynku z Unią Racibórz.

MKS tym samym, zamknął kadrę na rundę jesienną, a na liście uprawnionych do gry widnieje 24 zawodników. Znajdują się także na niej zgłoszeni w dniu dzisiejszym juniorzy Dawid Apajewski oraz Rafał Sieradzki.