W dniu 29.05 trampkarze MKS-u na własnym stadionie zdeklasowali drużynę Siódemki Tychy,

zwyciężając 15-0!!

Nasi zawodnicy zagrali koncertowo, nie dopuścili do żadnej groźnej akcji rywali, a sami stworzyli sobie kilkadziesiąt. Każdy z zespołu może być po meczu zadowolony z siebie.

Trener Ryszard Wowro: „Piłkarska prawda mówi, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Siódemka pozwalała nam na dużo, a chłopakom prawie wszystko wychodziło. Brawo za konsekwentną grę do końca czego odzwierciedleniem jest wysoki wynik . Wyróżnienie dla Eryka Zatonia i Grzegorza Pająka. ”

Skład: Bartosz Drozdek, Daniel Segeth , Bartosz Tabuła, Kacper Kamiński, Jakub Chwałek, Dawid Klekot, Dominik Labe, Grzegorz Pająk, Jakub Kruciński, Jakub Malczyk, Eryk Zatoń, Kamil Miśka, Mateusz Gumprecht oraz Paweł Kupczyk.

Relacja z meczu:

2 min.  Grzegorz Pająk podcina piłkę nad bramkarzem z okolic 16-stki  1-0

5 min. Jakub Malczyk wychodzi na sytuację sam na sam z bramkarzem, po czym go mija i zdobywa bramkę na 2-0

8 min.  Grzegorz Pająk  ścina z piłką do środka boiska po czym celnie strzela po ziemi w dolny róg bramki i prowadzimy już 3-0

23 min. Eryk Zatoń drybluje między obrońcami wprowadzając piłkę w pole karne, po czym spokojnie strzela w prawy dolny róg 4-0

24 min. Eryk Zatoń przyjmuje piłkę na 20 metrze i strzela piękną bramkę z dystansu 5-0

26 min. Grzegorz Pająk zdobywa cudownego gola po strzale z 25 metrów 6-0

28 min. Dominik Labe wrzuca piłkę w pole karne z prawej strony na głowę Eryka Zatonia, który trafia w słupek

29 min. Dominik Labe oddaje precyzyjny strzał z 16 metrów w lewy dolny róg i piłka ląduje w bramce 7-0

32 min. Eryk Zatoń zagrywa za linię obrony do Jakuba Krucińskiego, który lobując bramkarza rywali strzela obok bramki

40 min.  Jakub Chwałek zbiera odbitą piłkę przed polem karnym, oddaje strzał, który trafia w Dominika Labe i po rykoszecie zdobywamy bramkę 8-0

45 min. Eryk Zatoń dostaje piłkę na wolne pole i pewnie kończy akcję 9-0

48 min. Bartosz Tabuła oddaje strzał z dystansu. piłka leci minimalnie obok słupka

50 min. Jakub Kruciński mija kilku obrońców rywali po czym strzela w prawy dolny róg bramki 10-0

55min. Grzegorz Pająk oddaje precyzyjny strzał z okolic 16 metra w lewy dolny róg 11-0

58min. Eryk Zatoń z lewej strony pola karnego strzela po długim słupku 12-0

61 min. Dominik Labe strzela wolejem w dolną część bramki, po tym jak piłka odbiła się od jednego z obrońców Siódemki Tychy 13-0

65 min. Eryk Zatoń trafia w słupek po uderzeniu z dystansu

70 min. Paweł Kupczyk podaje Erykowi Zatoniowi na pustą bramkę, który zdobywa kolejną bramkę w tym meczu 14-0

74min. Grzegorz Pająk zagrywa piłkę na skrzydło do Eryka Zatonia, który schodzi na prawą nogę i lobuje bramkarza 15-0