W dobrym stylu rozpoczęli rundę wiosenną juniorzy, zwyciężając wczoraj w wyjazdowym spotkaniu JUWe Jaroszowice 8:0 i umacniając się tym samym w fotelu lidera grupy mistrzowskiej rozgrywek juniorów starszych. W tym miejscu przepraszamy za małą „drzemkę” i przeoczenie informacji, iż nadszedł czas wznowienia rozgrywek młodzieżowych, co zaskutkowało brakiem stosownej informacji na stronie.

Rezultat spotkania otworzył Krawczyk skutecznie wykonując rzut karny, po akcji w której czerwoną kartkę otrzymał bramkarz gospodarzy. W efekcie czego, piłkarzom MKS-u grało się łatwiej, co pozwoliło w dalszej części spotkania zdobyć jeszcze kilka goli. Łupem bramkowym podzielili się Maksymilian Hudy (x2), Rafał Mróz (x2), Szymon Woźniak (z rzutu wolnego), Karol Nowrocki, Michał Urbańczyk (z karnego).

MKS: Czyżnik, Kozłowski, Mielec (Nowrocki 65), Szprengiel (Czudaj 45), Wojciuch, Hudy, Białorucki, Krawczyk, Woźniak (Szweda 55), M.Urbańczyk (Giza 60), Mróz.

żółte kartki: Mielec, Szprengiel.

Zaktualizowana kadra zespołu, do której dołączyli m.in. Nowrocki, Hudy, czy Woźniak znajduje się w zakładce „juniorzy sezon 2014/2015”.

W innych meczach: UKS Czapla – LKS Rudołtowice Ćwiklice 6:1 , Znicz Jankowice – LKS Studzienice 0:3 walkower (juniorzy Znicza zostali wycofani z rozgrywek).

W najbliższą niedzielę (19 kwietnia) zespół Wiesława Szwarockiego podejmować będzie na własnym boisku LKS Studzienice.