Przypominamy, iż wszystkie spotkania 4 kolejki klasy okręgowej w dniu jutrzejszym, w tym pojedynek bieruńskiego Piasta z MKS Lędziny, rozpoczną się o godzinie 17.30. Już dziś serdecznie zapraszamy sympatyków piłki w dniu jutrzejszym na boisko przy ul. Warszawskiej 270, gdzie MKS – jako lider rozgrywek – zmierzy się z zespołem trenera Przemysława Cecugi.

Piast nie rozpoczął sezonu 2014/2015 tak udanie jak MKS, lecz mając na uwadze wydarzenia oraz rezultaty derbowych pojedynków z minionego sezonu (1:1 w Bieruniu oraz 0:2 w Lędzinach), trudno wytypować faworyta spotkania. Bierunianie zdobyli do tej pory 2 punkty, za wyjazdowe remisy 1:1 z Górnikiem 09 oraz Zniczem Jankowice. Natomiast,  rywalizując u siebie Piast przegrał z beniaminkiem z Łąki 0:1. MKS przystąpi do meczu w optymalnym składzie, do dyspozycji trenera będzie już nieobecny w meczu z AKS Niwka Mateusz Śliwa. W Piaście zabraknie pauzującego za czerwoną kartkę Marka Walkiewicza, a także Ireneusza Iwańskiego, który zamienił w ostatnich dniach Piasta na Astrę Spytkowice.

W ostatnim spotkaniu Piast grał w składzie: Krzemień – Mariusz Walkiewicz, Toporczyk, Laby, Kachel (60. Sieradzki), Wilk, Czypionka, Matejko, Mrowiec (80. Kamieński) Brzeziński, Pałka (89. T.Magiera).

Na pewno czeka kibiców ciekawe widowisko, na które zapraszamy już dziś!

W 4 kolejce zagrają także: Ogrodnik – AKS Mikołów, AKS Niwka- Unia Bieruń Stary, Sparta – Górnik 09, Kosztowy – Łąka, KS Żory – Znicz, GKS II Tychy – Pogoń Imielin, UKS MK Górnik – Rozwój II Katowice.

Spotkanie poprowadzi Andrzej Zawiślak z Sosnowca.