Piłkarze MKS-u Lędziny, występując w nieco osłabionym składzie, wywalczyli punkt w wyjazdowym spotkaniu ze Szczakowianką Jaworzno.

Gola na wagę remisu w 76 minucie spotkania uderzeniem głową zdobył Adam Mateja, odpowiadając tym samym na trafienie Daniela Niedzielskiego z rzutu karnego w 44 minucie, podyktowanego za faul Bednarka.

Szczakowianka: Wylężek – Dworak (Smolik 84), Rodziewicz, Kiczyński, Dębowski, K. Kamiński (A.Molenda), Wdowik, Biskup, Walczak, Sermak, Niedzielski (Leda 76)

MKS: Kwiatkowski – M.Roszak (P.Duda 46), Mateja, Bednarek, Masternak, Śliwa (Adamus 90), Ingram (Kozok 75), Karlik, Malik (Kuzak 52), Turczyński, Frąckowiak.

Żółte kartki: Dworak, Wdowik, Dębowski x2, Budka – Bednarek, Malik, Frąckowiak
Czerwone kartki: Dębowski (56. minuta – druga żółta), Bednarek (63. minuta – druga żółta)

W pozostałych meczach 13 kolejki:

Radziechowy-Wieprz – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:5 (0:2) M.Byrtek 55k. – Gutowski 4, Wajdzik 34, Oczko 50, Chmielewski 76, Matuszczyk 90.

Unia Racibórz – Czaniec 2:1 (1:0) Remień 23, Kapinos 88 – Kaleta 86

Bełk – Drzewiarz Jasienica 5:1 (2:1) Kaczmarczyk 32,60, Olczak 45, Rasek 47, Bysiec 75 – Studencki 20

Polonia Łaziska Górne – Granica Ruptawa 0:0

Krupiński Suszec – Gwarek Ornontowice 0:3 (0:2) Kasprzyk 25k., 77, Oleksy 43

Iskra Pszczyna – Wilki Wilcza 0:1 (0:0)

Orzeł Mokre – Concordia Knurów 0:1 (0:1) Zieliński 36

Spójnia Landek – Beskid Skoczów 1:1 (0:0) Sanetra 57 – Trojanowski 66k.