Niedawny weekend majowy sprawił, że w ostatnich dniach meczów ligowych młodzieży odbyło się nieco mniej, a to sprawia, że w najbliższym czasie terminarz dla wszystkich zespołów będzie mocno intensywny. Czas krótko podsumować ostatnie występy i zaprosić na kolejne mecze dzieci i młodzieży, które odbędą się w dniach od 17 do 20 maja.

Trampkarze IV liga:

Trampkarze Pawła Majera, po porażce z Czułowianką 1:5 odnotowaną 5 maja, na dzień 7 maja mieli zaplanowany mecz z ZET Tychy. Goście odwołali jednak przyjazd do Lędzin, a gospodarze zainkasowali na swoje konto komplet punktów, które nikogo jednak nie cieszą. Zamiast gry i możliwości sprawdzenia się formy na zielonej murawie, rywale – właściwie bez powodu – poddali mecz. Czy podobnie będzie 17 maja, kiedy to obie drużyny mają zagrać o godzinie 17.00 w Tychach?

Trampkarze VI liga:

Drużyna trenera Artura Olesia w miniony poniedziałek zmierzyła się w Tychach z Ogrodnikiem, przegrywając po zaciętej i intensywnej grze 4:5. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli Mateusz Szandar oraz Nataniel Natkański. W najbliższy weekend drużyna pauzuje, ale to oznacza, że przełom maja i czerwca stanowił będzie spore wyzwanie z uwagi na 4 zaplanowane mecze ligowe, a piąty (zaległy) – z Siódemką Tychy – czeka jeszcze na ustalenie terminu. Najbliższy mecz to spotkanie w Wyrach z Fortuną, które odbędzie się w piątek 24 maja.

Młodziki VI liga:

Maj dla zespołu młodzików jest bardzo udany, bowiem odnotowali dwie domowe wygrane: 19:1 z GTS Bojszowy (bramki: Skiba 7, Szewczuk 3, K.Cartt 4, B.Cartt 2, Kochański, samobójcze 2) oraz 3:1 z Polonią Międzyrzecze (bramki Skiba 2, Krupa). W kolejnym spotkaniu drużyna młodzików 27.05 o godzinie 18.15 zagra w Pszczynie z Iskrą II.

Fragment meczu młodzików MKS z Polonią Międzyrzecze. Foto: Orlik PZS Lędziny.

W najbliższą sobotę (20.05.) na boiska wybiegną zespoły orlików oraz żaków. Na orliku przy ul. Pokoju drużyna trenera Ryszarda Wowro od godziny 9.00 rywalizować będzie z APN IV SMS Tychy. Z tym samym zespołem (ściślej APN SSM VI Tychy) zagrają żaczki trenera Jakuba Lesza, które zagrają na płycie boiska głównego od godziny 11.00.

Serdecznie zapraszamy!