Oto krótkie podsumowanie weekendowych (27-28.04) występów naszej młodzieży.
Młodziki MKS-u Lędziny wygrały w dniu wczorajszym (28.04.) z rówieśnikami z Gol Bieruń 3:1 po pięknych bramkach Eryka Zatonia 2 i Igora Larysza 1.
Skład: Wojtek Majer, Dawid Klekot, Bartosz Tabuła, Dominik Labe, Artur Zając, Igor larysz, Eryk Zatoń,Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Mateusz Gumprecht, Kacper Hamik i Jakub Kruciński.
Na początku meczu Eryk nie wykorzystał rzutu karnego, ale zrewanżował się kilka minut później pięknym golem z około 18 metrów. Goście wyrównali po ładnej akcji na początku drugiej połowy, to nas nie załamało i po jednym z licznych ataków Eryk podwyższył na 2:1, a końcówce Igor pięknym strzałem w samo okienko ustalił wynik meczu. Wyróżnienia dla Dominika Labe i Bartosza Tabuły.
Juniorzy przywieźli 3 punkty z wyjazdowego meczu w Kozach, gdzie pokonali miejscowego Orła 3:1, po bramkach Kacpra Spyry, Oliwiera Stasińskiego i Jakuba Koczura.
Orliki uległy na lędzińskim orliku Siódemce III Tychy 4:5. a bramki zdobywali Jakub Kruciński (x2), Kamil Miśka i Dawid Klekot.