Już jutro o godzinie 15.00 MKS Lędziny w ramach 9 kolejki rozgrywek klasy okręgowej podejmował będzie UKS MK Górnik Katowice. Piłkarze z Kostuchny, beniaminek i ubiegłoroczny zwycięzca katowickiej a klasy, z zespołem z Lędzin rywalizowali po raz ostatni w sezonie 2004/2005.

Katowiczanie w bieżących rozgrywkach odnotowali dwa zwycięstwa (po 1:0 na własnej murawie z KS Żory oraz Ogrodnikiem) oraz doznali 6 porażek, strzelając 3 gole (Trzaskalski x2, Dąbrowiecki), tracąc natomiast 17. Powyższy bilans sprawia, że beniaminek okupuje jak dotąd czternastą – spadkową – lokatę.

UKS MK w ostatnim ligowym spotkaniu (0:1 z Górnikiem 09) zagrał w następującym składzie: Krzysztof Kijas – Dawid Honysz (Arkadiusz Bąk ’46), Grzegorz Kania, Jakub Kołucki (Jakub Kołucki ’80), Gabriel Ochojski (Piotr Jędyk ’46), Daniel Bąk, Maciej Domisiewicz, Dominik Gruz, Marek Krasiński, Kamil Ochojski, Łukasz Dąbrowiecki (Kamil Bajorek ’75). Trenerem zespołu gości jest Maciej Nowak.

Spotkanie poprowadzi Bartosz Słysz (Zabrze).

Zapraszamy także na niedzielne spotkanie juniorów, którzy o godzinie 11.00 podejmować będą na własnym boisku lidera swojej grupy, tj. jankowicki Znicz.