Występująca w grupie I klasy okręgowej drużyna MKS-u ostatnio pechowo traciła punkty na boiskach faworytów. Niewykorzystany rzut karny przy Sołtysiej i remis 0:0 z Podlesianką, strzał w ostatnich minutach meczu w słupek przed tygodniem w Mikołowie, w efekcie minimalna porażka 1:2. 10 miejsce w tabeli i dorobek 12 punktów. Czas jednak już na kolejny mecz o ligowe punkty, tym razem z Iskrą Pszczyna.

ZINA klasa okręgowa: MKS – Iskra Pszczyna, sobota 13.00, godzina 15.00,

Zespół Adriana Napierały po trzech tygodniach przerwy wraca na własne boisko, na którym zmierzy się z Iskrą Pszczyna. Team Roberta Gąsiora słabo rozpoczął sezon (dwie porażki), ale w ostatnich tygodniach prezentuje się świetnie, notując 6 wygranych (przy bezbramkowym remisie z Podlesianką przed tygodniem i jedynej porażce z Pogonią Imielin 1:4). Nawet środowa (10.10.) pucharowa porażka z Polonią Łaziska Górne 1:3 nie może zmienić pozytywnej oceny młodego zespołu Iskry, który z dorobkiem 19 punktów zakotwiczył na 5 miejscu w ligowej tabeli.

Mecz poprowadzi: Marcin Knopek z Wodzislawia Śląskiego (na liniach: Łukasz Sikorski, Patryk Kocur).

  • b klasa: Polonia II Łaziska Górne – MKS II Lędziny, niedziela 14.10, godzina 15.00,
  • juniorzy: MKS – Gol Bieruń, niedziela 14.10., godzina 11.00,
  • trampkarze: MKS – LKS Brzeźce, sobota, 13.10., godzina 09.30,
  • młodziki: APN IV GKS Tychy – MKS, sobota, 13.10., godzina 10.30 (ul. Andersa 22),
  • orliki: MKS – GTS Bojszowy, niedziela, 14.10., godzina 10.00 (orlik przy ul. Pokoju),
  • żaczki: turniej na boisku przy ul. Andersa 22 w Tychach, sobota, 13.10., godzina 12.00,