Redakcja strony zimą nie zasypiała gruszek w popiele. W przerwie zimowej staraliśmy się wyłapać wszystkie informacje transferowe, czy to najpierw plotki, a później już wiadomości potwierdzone. Jeszcze jest oczywiście kilka znaków zapytania, listę będziemy więc aktualizować na bieżąco. Nie mniej przedstawiam efekt żmudnej pracy, polegającej na zbieraniu wszelkich nowinek transferowych, dotyczących piłkarze zespołów grupy I. Kibiców drużyn przeciwnych czytających tego newsa, proszę o sygnalizowanie ewentualnych błędów czy braków.

Pogoń Imielin:

Ubyli: Jacek Stęchły (trener)

Przybyli: Marcin Polarz (trener), Robert Wlazło, Piotr Klepka (Stal Chełm Śląski),  Łukasz Gardawski, Kamil Kucharczyk (MKS Lędziny)

GKS II Katowice:

Ubyli: Bartłomiej Pawłowski (Jarota Jarocin), Mateusz Sopniewski (Górnik 09 Mysłowice), Dawid Marek (Unia B.St), Mateusz Niechciał (Sandecja Nowy Sącz)

Przybyli: Arkadiusz Kowalczyk (Rozwój Katowice), Patryk Stefański (Ruch Chorzów)

Unia Kosztowy:

Ubyli: trener Michał Nowak, Jakub Peruń (Sparta Katowice)

Przybyli: trener Janusz Semerga, Bartłomiej Musiał (Iskra Pszczyna), Krzysztof Godek (Górnik 09 Mysłowice – wypożyczenie), Robert Mastalerz (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Kędroń (GKS Katowice)

Rozwój II Katowice:

Ubyli: Arkadiusz Kowalczyk (GKS II Katowice), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Robert Pietrek (Piast Gliwice), Sebastian Faber (Zagłębiak Dąbrowa Górnicza), Dariusz Rucki (BKS Stal Bielsko-Biała), Jacek Wiśniewski (Gwarek Ornontowice)

Czarni Piasek:

Ubyli: Artur Żurawiecki (Znicz Jankowice), Mirosław Widuch (koniec kariery), Maksymilian Kloc (Leśnik Kobiór), Wiktor Łaba (TS Węgrzce), Szymon Jochemski (LKS Studzienice), Grzegorz Ulczak (nie wznowił treningów), Mateusz Jędrysik (Znicz Jankowice)

Przybyli: Krzysztof Renner, Kamil Wójcik, Tomasz Kropidło (AKS Mikołów), Dawid Tworuszka (Iskra Pszczyna via GKS Tychy), Szymon Gilewicz (Ogrodnik Cielmice), Mateusz Piesiur (Rekord Bielsko-Biała)

Orzeł Mokre:

Ubyli: Łukasz Dubaniewicz (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Łach (LKS Gardawice – wyp.), Michał Mikłasz (koniec kariery), Arkadiusz Pilszczek (lista transferowa), Mariusz Sworowski, Łukasz Klaczek, Tomasz Meishner (nie wznowił treingów), Dawid Pisarek (powrót z wyp. – Polonia Łaziska)

Przybyli: Aleksander Waszka (FC Siemianowice – futsal),  Tomasz Bednarczuk (B – AKS Mikołów, w trakcie załatwiania), Sebastian Bednarzak (Kolejarz Katowice O), Tomasz Załęcki (P AKS Mikołów – w trakcie załatwiania), Bartosz Kostyra (B Podbeskidzie – w trakcie załatwiania),

Krupiński Suszec:

Ubyli: Paweł Kumor (Czapla Kryry), Sebastian Furlepa, Paweł Gliszczyński (Naprzód Rydułtowy)

Przybyli: Maciej Kwiatkowski (juniorzy), Piotr Smolec (Nadwiślan Góra), Marek Malcher (powrót po kontuzji).

Unia B.S.:

Ubyli: Szymon Żurawiecki (GTS Bojszowy), Mateusz Potoczny (Polonia Łaziska), Dawid Orlicki (Nadwiślan Góra), Marcin Maszka (kontuzja), Dariusz Latusek, Rafał Szpoton (koniec kariery)

Przybyli: Łukasz Granatyr, Dawid Misz (Stal Chełm Śl.), Dawid Marek (GKS II Katowice), Piotr Kowalczyk (AKS Mikołów), Paweł Piekorz (rezerwy), Andrzej Niewiedział (Polonia II Bytom).

 Stal Chełm Śląski:

Ubyli: Robert Wlazło, Piotr Klepka (Pogoń Imielin), Łukasz Granatyr, Dawid Misz (Unia B.St.), Tomasz Semerga, Łukasz Bogacki (Górnik 09 Mysłowice), Michał Gadaj (MKS Lędziny), Jarosław Luty (Strażak Mierzęcice)

Concordia Knurów:

Przybyli: Adrian Kasprzyk (Wilki Wilcza), Damian Kraska, Grzegorz Krusiński (Piast II Gliwice), Marcin Modrzyński (powrót po przerwie), Mateusz Skalik (Wilki Wilcza), Mateusz Widera, Seweryn Juzwuk (juniorzy)

Ubyli: Łukasz Sendlewski (Carbo Gliwice), Patryk Wiszniowski (LKS Gierałtowice), Piotr Wysogląd (Wilki Wilcza)

Sokół Wola:

Ubyli: Jarosław Jarnot (koniec kariery), Łukasz Grabowiecki (LKS Goczałkowice)

Przybyli: Damian Kajor (Nadwiślan), Gabriel Pala (powrót do treningów)

Ogrodnik Cielmice:

Ubyli: Szymon Gilewicz (Czarni Piasek), Krzysztof Świerczyński (MK Katowice).

Przybyli: Adam Knapik (ostatnio w Grecji), Damian Wieczorek (Clearex Chorzów futsal), Łukasz Szlachcic (Rozwój Katowice juniorzy)

Sokół Orzesze:

Przybyli: Dawid Kancelista (juniorzy), Artur Miły (Naprzód Rydułtowy), Arkadiusz Adamczyk, Michał Karaszewski (Gwarek Zabrze), Dawid Griner (Wyzwolenie Chorzów), Tomasz Śmiszek (Urania Ruda Śląska – w trakcie załatwiania)

Ubyli: Łukasz Adamczuk (Fortuna Wyry), Piotr Michalak, Radosław Chołuj, Dariusz Sobiech, Krzysztof Szala, Michał Kląskała, Mariusz Luncik, Grzegorz Śliwka (nie wznowili treningów)

Śląsk Świętochłowice:

Ubyli: Grzegorz Wołczyk, Michał Zając, Dawid Gadomski, Krzysztof Jojko, Paweł Przybytek, Łukasz Skrzypnik, Robert Pleszak, Tomasz Spyra, Patryk Ewczyński, Sebastian Jurok, Kamil Skrabania, Piotr Żywczak (nie wznowili treningów), Dawid Hora Dawid (Naprzód Lipiny), Patryk Karolczyk, Kamil Woźny (szukają klubów)

 Przybyli: Damian Wasiak (z juniorów), Michał Czwołek (Naprzód Lipiny), Szymon Kubicki (UKS Ruch Chorzów), Arkadiusz Spiolek, Krzysztof Halamus (Urania Ruda Śląska), Tomasz Łazaj (Polonia Łaziska Górne), Jakub Heisig (Zagłebie Sosnowiec), Dawid Szaton (juniorzy)

 LKS Bełk:

Przybyli: Karol Tkocz (Jedność Jejkowice), Michał Stryczek (Energetyk ROW Rybnik), Robert Dudek (Forteca Świerklany)

Ubyli: Marcin Podolak (Jedność Jejkowice), Filip Bukowiec (Borowik Szczejkowice – wyp.)