Prezentujemy niniejszym podziękowania dla Firm, Sponsorów, którzy zdecydowali się na wsparcie Klubu poprzez zakup pakietów sponsorskich. Podziękowania kierujemy także wszystkich osób prywatnych, sympatyków Klubu, grup kibicowskich, które także wsparły zrzutkę prowadzoną na rzecz MKS-u, czy też zdecydowały się na zakup koszulek kibiców. W ten sposób na konto klubu trafią jakże cenne środki, które pozwolą nam kontynuować działalność.

Obie wspomniane wyżej akcje trwają nadal, dlatego wciąż zachęcamy do wsparcia działalności Klubu.

Każdemu z Was na ten Świąteczny czas życzymy zdrowia, optymizmu, wytchnienia od problemów oraz głębokiej wiary w to, że w najbliższym okresie otaczający nas świat wróci do normalności!

Do zobaczenia, oby wkrótce, na boiskach i stadionach!

Loga sponsorów i partnerów, wraz z danymi w/w podmiotów, zostały umieszczone w dziale Sponsorzy!