5:1 (1:0) pierwszej drużyny z LKS Łąka oraz 6:0 (4:0) zespołu juniorów z Unią B.Stary – oto rezultaty sparingowych potyczek MKS-u z tego weekendu.

Bramki dla pierwszej drużyny strzelali dziś Norbert Stworzyjan, Grzegorz Kostrzewa, Piotr Kapela, Grzegorz Michalski (prawdopodobnie powracający z wypożyczenia do Pogoni Imielin), a jedno trafienie było golem samobójczym. Dla rywali trafił Rafał Nowak. Spotkanie pechowo zakończyło się dla Kamila Ingrama, którego łuk brwiowy trzeba było zszyć w szpitalu, miejmy jednak nadzieję, że ten uraz szybko da o sobie zapomnieć.

MKS: Maciejowski (Ł.Gąsior 46), Bednarek (Ingram 46), M.Roszak, Uniejewski (Idczak 46), Sopelewski, Karlik, Wróblewski (Michalski 46), Gadaj, Stworzyjan ( Kozłowski 70), Kapela, testowany (G.Kostrzewa 46)

Odnotujmy, że w meczu juniorów trafiali: Michał Nagi, Nikodem Nagi, Eryk Urbanek, Jędrzej Krawczyk, Zbyszek Janik oraz Grzegorz Białorucki.